Ju jeni vizitori 4614422

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILË NË QYTETIN E ELBASANIT
 • 20160912_105610
  Full Screen
  • 20160912_105610%1/12
  • 20160912_105011%2/12
  • 20160912_105020%3/12
  • 20160912_104413%4/12
  • 20160912_105109%5/12
  • 20160912_104945%6/12
  • 20160912_104507%7/12
  • 20160912_104435%8/12
  • 14555831_1838266173126539_1381850176_n%9/12
  • 14543525_1838266179793205_1298335631_n%10/12
  • 14542675_1838266186459871_1801203272_n%11/12
  • 14556117_1838266196459870_195236438_n%12/12
  1/12
  20160912_105610
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 315
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 28- Nëntori
  • Zona e brendshme: 808,10 m²
  • Mbulim zone: 287 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vilë në qytetin e Elbasanit me sipërfaqe të përgithshme 808.1 m2. E organizuar në katër kate, kati përdhe me sipërfaqe 173.9 m2, kati i parë me sipërfaqe 211.4 m2, kati i dytë me sipërfaqe 211.4 m2 dhe kati i tretë me sipërfaqe 211.4 m2. Orientimi i hyrjes kryesore nga jugu, por dritaret shohin nga të gjitha anët, pra Lindje, Perëndim, Jug dhe Veri.
  Zona është shumë e favorshme edhe për ta përshtatur Vilën për biznes, psh. Shkollë Private, Restorant+Hotel, etj. I ka të gjitha facilitetet pranë.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 6
   • Tualete 3
   • Holli dhomave te gjumit
   • Korridor
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 10
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 287.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 808.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %