Ju jeni vizitori 4575155

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Per Qira Apartament/Zyra 2+1 tek Myslym Shyri!
 • IMG_3837
  Full Screen
  • IMG_3837%1/5
  • IMG_3836%2/5
  • IMG_3838%3/5
  • IMG_3840%4/5
  • IMG_3841%5/5
  1/5
  IMG_3837
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 418
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mujo Ulqinaku
  • Zona e brendshme: 93 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Amnjenti per zyra ndodhet ne Rrugen Mujo Ulqinaku,ne nje pallat te ri ne katin e pare.Apartamenti eshte bosh dhe eshte i organizuar ne tre dhoma,nje tualet dhe nje ballkon ku secila eshte e pajisur me kondicioner.Pallati ka nje administrim shume te mire dhe ka dy ashensore.Cmimi eshte bashke me taksa.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta