Ju jeni vizitori 4628858

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20151120_113536
  Full Screen
  • 20151120_113536%1/2
  • 14550632_10211089794666537_1046240085_o%2/2
  1/2
  20151120_113536
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 677
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Kopshtit Botanik
  • Zona e brendshme: 109 m²
  • Mbulim zone: 118 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Papafingo per shitje prane Kopshtit Botanik. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon i madh i perbashket me zonen e gatimit, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 9-te, te fundit dhe ofron pamje te mrekullueshme drejt Kopshtit Botanik. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 118.00 m²
   • Zone interneti 109.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %