Ju jeni vizitori 4615577

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me qera ose shitet.
 • 20161005_124544
  Full Screen
  • 20161005_124544%1/12
  • 20161005_123901%2/12
  • 20161005_124009%3/12
  • 20161005_123937%4/12
  • 20161005_123957%5/12
  • 20161005_123840%6/12
  • 20161005_124402%7/12
  • 20161005_123821%8/12
  • 20161005_124350%9/12
  • 20161005_124028%10/12
  • 20161005_124114%11/12
  • 20161005_124542%12/12
  1/12
  20161005_124544
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 410
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga " Ilo Mitke Qafzezi"
  • Zona e brendshme: 100,50 m²
  • Mbulim zone: 242,90 m²
  • Zone toke: 306,80 m²
   • per shitje 350 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Japim vile me qera 1500€ ose shitet 350000€. Vila eshte 3 kateshe , me 100.5 m² secili kat. Ndodhet te 'Komuna Parisit' perballe kompleksit 'Dinamo'. Cdo kat ka nga 1 tualet dhe nga 2 ballkone . Vila eshte ne gjendje shum te mire me punime cilesore e pamobiluar. Gjithashtu ka oborr dhe vende parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 242.90 m²
   • Zone toke 306.80 m²
   • Zone interneti 100.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %