Ju jeni vizitori 4636926

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira 3+1
 • 14614267_10207365675443316_2093775043_o
  Full Screen
  • 14614267_10207365675443316_2093775043_o%1/6
  • 14551109_10207365671923228_2071805830_o%2/6
  • 14585547_10207365672203235_2057448955_n%3/6
  • 14572632_10207365674643296_873114826_o%4/6
  • 14551014_10207365672683247_1809226_o%5/6
  • 14572046_10207365672323238_2076154672_o%6/6
  1/6
  14614267_10207365675443316_2093775043_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 437
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent per zyra 3+1 ne zonen e Bllokut.
  I organizuar ne 3 dhoma pune te bollshme, 2 ballkon dhe 2 tualete.
  Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.
  Ju ftojme te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta