Ju jeni vizitori 4606725

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_1401
  Full Screen
  • IMG_1401%1/11
  • IMG_1409%2/11
  • IMG_1408%3/11
  • IMG_1410%4/11
  • IMG_1402%5/11
  • IMG_1397%6/11
  • IMG_1399%7/11
  • IMG_1398%8/11
  • IMG_1407%9/11
  • IMG_1406%10/11
  • IMG_1400%11/11
  1/11
  IMG_1401
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 171
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Zone toke: 74 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera prane Librit Universitare. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje orientim shume e mire dhe eshte i mire organizuar. Ka akses me rruget e tiranes. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Ka nje mobilim moderne. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 74.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta