Ju jeni vizitori 4592595

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke ne Shitje ne Autostraden Tirane Durres Cmimi Okazion
 • Google Map
  Full Screen
  • Google Map%1/1
  1/1
  Google Map
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 184
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Autostrada Durres-Tirane
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2,20 ha
  • Zone toke: 2,20 ha
   • per shitje 450 000 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet Toke me Siperfaqe 22000 m2, Ne Autostraden Tirane Durres.

  Toka Ndodhet ne Brezin e dyte.
  Ka forme te rregullt dhe mund te sherbeje per per Kapanone, dhe nevoja te tjera te Biznesit.

  Ka lidhje te mire me rrugen.

  Na telefononi per me teper info
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 22000.00 m²
   • Zone interneti 22000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %