Ju jeni vizitori 4697311

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 3+2 ne Durres tek zona e 'Poliklinikes'
 • DSCN3069
  Full Screen
  • DSCN3069%1/6
  • DSCN3070%2/6
  • DSCN3068%3/6
  • DSCN3067%4/6
  • DSCN3071%5/6
  • DSCN3066%6/6
  1/6
  DSCN3069
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 276
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Bulevardi kryesor
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 3 , "Poliklinika"
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • per shitje 67 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne katin e 4 , pallat i sapo ndertuar , me ashensor , me 2 banjo te kompletuara , shtepia eshte e orientuar ne perendim dhe ne jug , ka nje ballkon te perbashket me 2 dhomat , shtepia eshte e organizuar ne 3 dhoma dhe 2 kuzhina , me instalime elektrike dhe hidraulike te perfunduara . E pa mobiluar
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %