Ju jeni vizitori 4572667

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dhe jepet me qira magazine 700 m2
 • 20160818_144150 (1)
  Full Screen
  • 20160818_144150 (1)%1/5
  • 20160818_144138%2/5
  • 20160818_144145%3/5
  • 20160818_144206%4/5
  • 20160818_144150%5/5
  1/5
  20160818_144150 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 277
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitalle
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 15, Ruuga"Aleksander Goga"
  • Mbulim zone: 700 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 250 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dhe jepet me qira magazine industriale me siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 700 m2, ne lagjen 15, Spitalle, Durres. Eshte ndertim i ri i sapo perfunduar dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. Ndertesa eshte e perbere nga dy kate,Kati i pare ka nje siperfaqe 350 m2, me dy hyrje kryesore dhe qe mund te sherbeje per magazinim ose showroom. Kati i dyte ka nje siperfaqe 350 m2, i poasjisur me vetrata xhami, i pershtatshem per aktivitete zyre dhe sherbimi, rrobaqepesi, call center, etj. Siperfaqa e trualli te krijon mundesine e ndertimit te metejshem.
  Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime. Eshte ne forme korner-i me akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore e dytesore.
  Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  Per informacion te detajuar ju lutemi te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Floor 0 - Dhoma
   • Hapesire e hapur 1
  • Floor 0 - Siperfaqet
   • siperfaqja 350.00 m²
  • Floor 1 - Dhoma
   • Tualete 2
   • Zyrat
  • Floor 1 - Siperfaqet
   • siperfaqja 350.00 m²
  • Dhoma
   • Tualete 2
   • nr. I kateve 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Qellimi
   • comerciale
   • Industri
   • Logjistike
   • e vecante
  • Siperfaqet
   • planimetria 700.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • trefazor
   • uje
  • Infrastrukture
   • tarrace
   • mur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %