Ju jeni vizitori 4695501

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira vile prane Drejtorise se Policise
 • DSCN3134
  Full Screen
  • DSCN3134%1/18
  • DSCN3132%2/18
  • DSCN3143%3/18
  • DSCN3135%4/18
  • DSCN3140%5/18
  • DSCN3148%6/18
  • DSCN3156%7/18
  • DSCN3147%8/18
  • DSCN3150%9/18
  • DSCN3149%10/18
  • DSCN3155%11/18
  • DSCN3154%12/18
  • DSCN3137%13/18
  • DSCN3139%14/18
  • DSCN3141%15/18
  • DSCN3142%16/18
  • DSCN3144%17/18
  • DSCN3145%18/18
  1/18
  DSCN3134
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 278
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Drejtoria e Policise
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 6 , Tek ish-fabrika e akullit
  • Zona e brendshme: 212 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vila 4 kateshe. Eshte e pozicionuar ne nje zone te qete dhe shume prane faciliteteve te nevojshme ne jeten e perditshme. Vila ka nje strukture te rregullt dhe eshte e organizuar ne kater 4 ndertim dhe nje oborr te konsiderueshem prej 250 m2. Cdo kat ka strukture te njejte dhe eshte i organizuar ne kete menyre ne dy dhoma dhe nje tualet. Cdo dhome e shtepise eshte e pajisur me kondicioner, shtepia ka te instaluar dhe sistemin e ngrohjes dhe te ftohjes me kaldaje nepermjet ujit. Tualetet e shtepise jane me ajrosje. Vila eshte e disponueshme edhe per shitje.

  Per cdo informacion na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 4
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 212.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta