Ju jeni vizitori 4677996

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan te pallati me shigjeta.
 • SAM_6637
  Full Screen
  • SAM_6637%1/5
  • SAM_6634%2/5
  • SAM_6635%3/5
  • SAM_6647%4/5
  • SAM_6649%5/5
  1/5
  SAM_6637
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 417
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: bulevardi bajram currri
  • Zona e brendshme: 49 m²
  • Mbulim zone: 49 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan me nje siperfaqe prej 48.6 m2 (ne certifikat pronesie). Dyqani ndodhet ne bulevardin Bajram Curri afet pallatit me shigjeta, per momentin ambienti funksionon si bar kafe, eshte ne gjendje pune me nje xhiro te kenaqshme. Ambienti shitet me te gjitha pajisjet si duket dhe ne foto, gjithcka e perfshire ne cmim. Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi edhe per bar-kafe edhe per biznese te tjera si market, parukeri, servis etj. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 49.00 m²
   • Zone interneti 49.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %