Ju jeni vizitori 4692612

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILË 3-KATËSHE TEK KODRA E PRIFTIT
 • 14620141_1839772099642613_835556438_n
  Full Screen
  • 14620141_1839772099642613_835556438_n%1/6
  • 14572447_1839772142975942_376532643_o%2/6
  • 14632658_1839772136309276_371924033_o%3/6
  • 14059997_1839772166309273_232549359_o%4/6
  • 14618676_1839772119642611_12561872_o%5/6
  • 14585588_1839772106309279_729945806_o%6/6
  1/6
  14620141_1839772099642613_835556438_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 317
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Priftit, Rr. Zana Ploqi
  • Zona e brendshme: 200 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe të përgjithshme 200 m2. I organizuar në tri kate, kati i parë në një dhomë ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe një tualet, kati i dytë në një dhomë ndenjeje, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet, kati i tretë në tre dhoma gjumi, ballkoni dhe një tualet.
  Orientimi nga të gjitha anët, pra Lindje, Perëndim, Veri dhe Jug. Ka një pamje të bukur dhe i rrethuar nga një kopësht.
  Zona i ka pranë të gjitha facilitetet e duhura për një jetë të qetë dhe komode.

  Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Banka
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 200.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %