Ju jeni vizitori 4592491

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten ambjente per biznes
 • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.21
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.21%1/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.21 (2)%2/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.19 (1)%3/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.18 (1)%4/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.18%5/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.19%6/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.21 (1)%7/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.20%8/9
  • WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.22%9/9
  1/9
  WhatsApp Image 2016-09-30 at 13.46.21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 161
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Bashkuar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 248 m²
   • per shitje 750 €
   • Per qira  1 250 €
 • Detajet e prones

  Shiten ambjente per biznes,perballe shkolles se Bashkur.Ambjentet jane te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti,tregetar,supermarket,sherbime te ndryshme.
  Ambjentet ndodhen perkatesisht ne katin 0 dhe ne katin e pare.Jane te pajisura me certifikate pronesie.Duke qene nje zone me popullsi te dendur,ndikon pozitivisht
  ne te ardhurat e biznesit.Per nje vizite jeni te lutur te kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 248.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %