Ju jeni vizitori 4694181

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 Unaza e Re
 • 23370f24-602e-4a14-b925-09b1c7ecc1e2
  Full Screen
  • 23370f24-602e-4a14-b925-09b1c7ecc1e2%1/7
  • a17e1a7c-1296-4569-8f67-fadc8901a967%2/7
  • 62a17d95-d7ab-4147-bb45-8334538ffbeb%3/7
  • f63e14c0-5057-4b90-8b08-f8a9985b5349%4/7
  • bab009cb-740d-4e27-8106-7afbdb44188a%5/7
  • 059c3102-7d33-4efa-abdf-3bbb8e7c782f%6/7
  • d226080a-e2e5-4dc8-8596-5dbd3e01230e (1)%7/7
  1/7
  23370f24-602e-4a14-b925-09b1c7ecc1e2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 171
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 63,50 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 39 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re.Zoteron certifikate pronesie.Vendodhja i perket nje zone shume te qete banimi,pa zhurma dhe ndotje.
  ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te viteve te fundit.Apartamenti shitet i mobiluar ku pjese e mobilimit jane, dhe dy kondlcloneret ne secilin ambjent
  Ne apartament jane kryer dhe punime extra,ku vlen te permendet veshja me termolzolim e mureve te fasades dhe taraces.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 63.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %