Ju jeni vizitori 4692592

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILË 4-KATËSHE NË RR.'HAXHI BARDHI'
 • CIMG0538
  Full Screen
  • CIMG0538%1/15
  • CIMG0540%2/15
  • CIMG0534%3/15
  • CIMG0535%4/15
  • CIMG0533%5/15
  • CIMG0563%6/15
  • CIMG0562%7/15
  • CIMG0542%8/15
  • CIMG0544%9/15
  • CIMG0558%10/15
  • CIMG0547%11/15
  • CIMG0548%12/15
  • CIMG0525%13/15
  • CIMG0524%14/15
  • CIMG0517%15/15
  1/15
  CIMG0538
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 318
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Haxhi Bardhi"
  • Zona e brendshme: 474,40 m²
  • Zone toke: 275 m²
   • per shitje 185 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vilë 4-katëshe në rrugën 'Haxhi Bardhi' (në zonën midis Vilave Gjermane - Senatorium). Ndodhet në një zonë të qetë, me vila të tjera përreth. Ka sipërfaqe të përgjithshme, truall 275 m2. Ka oborr rrethues me sipërfaqe 166.2 m2. Përreth shtëpisë është e shtruar me beton lustër për parkim, gjithashtu edhe hapësira të gjelbërta të mbjella me lule. Kati përdhe ka sipërfaqe 108.8 m2 e organizuar në një garazh/ magazinë e shfrytëzueshme për shumë qëllime të ndryshme. Kati i parë i banimit me sipërfaqe 131.4 m2, i organizuar në një dhomë ndenjeje, dy dhoma gjumi plus dy tualete, ku njëri prej tyre është brenda dhomës së gjumit, si dhe një ballkon të madh. Kati i dytë me sipërfaqe të njëjtë si kati i parë, 131.4 m2, me të njëjtin organizim por i pambaruar dhe është në fazë ndërtimi (suva). Kati i tretë me sipërfaqe 103 m2 i organizuar në një ambient të madh dhe një të vogël, në suva gjithashtu. Vila është e rrethuar me mur, derë hekuri dhe kangjella. Dhomat e gjumit janë me parket, dritaret duralumin dhe dopioxham. Çmimi është 185000 Euro, i përfshirë edhe mobilimi brenda. Disponon Çertifikatë Pronësie.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore perendim/veri/lidnje
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • Zone toke 275.00 m²
   • Zone interneti 474.40 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • lejohen kafshe shtepiake
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
   • Parking I brendshem
   • Magazine
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %