Ju jeni vizitori 4572671

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar
 • DSCN1072
  Full Screen
  • DSCN1072%1/21
  • DSCN1078%2/21
  • DSCN1061%3/21
  • DSCN1063%4/21
  • DSCN1062%5/21
  • DSCN1064%6/21
  • DSCN1060%7/21
  • DSCN1066%8/21
  • DSCN1067%9/21
  • DSCN1068%10/21
  • DSCN1070%11/21
  • DSCN1069%12/21
  • DSCN1080%13/21
  • DSCN1079%14/21
  • DSCN1077%15/21
  • DSCN1074%16/21
  • DSCN1081%17/21
  • DSCN1093%18/21
  • DSCN1087%19/21
  • DSCN1084%20/21
  • DSCN1090%21/21
  1/21
  DSCN1072
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 682
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Mine Peza
  • Zona e brendshme: 92,70 m²
  • Mbulim zone: 102 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Punimet jane bere shume cilesore dhe arredimi bashkekohor. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe eshte i shtruar me parket komplet. Salloni eshte i bollshem dhe ka nje ballkon. Ambjenti i ngrenies dhe gatimit ndodhet ne sallon . Ka nje tualet dhe disponon certifikate pronesie. Apartamenti shitet i kompletuar . Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
   • Zone interneti 92.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %