Ju jeni vizitori 4697290

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane viles Gold
 • DSC_1698
  Full Screen
  • DSC_1698%1/6
  • DSC_1700%2/6
  • DSC_1692%3/6
  • DSC_1685%4/6
  • DSC_1688%5/6
  • DSC_1693%6/6
  1/6
  DSC_1698
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 649
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 86 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, dhome tharje dhe 1 tualet.
  Pozicionohet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues me orientim lindje dhe perendim.
  Eshte i restauruar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete.
  Disponon dokumenta te rregullta pronesie.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %