Ju jeni vizitori 4606919

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION NEN CMIMIN E TREGUT! Shitet Apartament 1+1 pranë shkollës së baletit
 • SALLON 2
  Full Screen
  • SALLON 2%1/19
  • AMBJENT GATIMI 4%2/19
  • AMBJENT GATIMI 2%3/19
  • AMBJENT GATIMI 5%4/19
  • AMBJENT GATIMI 6%5/19
  • AMBJENT GATIMI 3%6/19
  • AMBJENT GATIMI%7/19
  • DHOME GJUMI 4%8/19
  • DHOME GJUMI 3%9/19
  • DHOME GJUMI 2%10/19
  • DHOME GJUMI 5%11/19
  • DHOME GJUMI 6%12/19
  • DHOME GJUMI%13/19
  • PAMJE NGA BALLKONI%14/19
  • SALLON%15/19
  • SALLON 4%16/19
  • SALLON 3%17/19
  • TUALET 2%18/19
  • TUALET%19/19
  1/19
  SALLON 2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 507
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Shyqyri Ishmi
  • Zona e brendshme: 66 m²
   • per shitje 61 000 €
 • Detajet e prones

  Në zonë qendrore të Tiranës, në fillim të rrugës Shyqyri Ishmi pranë shkollës së Baletit shitet apartament 1+1 totalisht i rikonstruktuar.
  Apartamenti ndodhet në kat të dytë me orientim nga Jugu (dhoma) dhe nga rruga kryesore (ambjenti ndënjies).
  I përshtatshëm edhe për t'u shfrytëzuar si ambjent biznesi pasi ndodhet në rrugë kryesore.
  Përbëhet nga një ambjent gatimi/ngrënie i veçuar nga dhoma e ndenjies, një dhomë ndenjie, një dhomë gjumi një tualet me dritare dhe ballkon.
  Shitet pjesërisht i mobiluar.
  Kjo pronë ndhet pranë të gjitha faciliteteve publike dhe private, si dhe shitet rreth 15% nën CMIMIN E TREGUT.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 66.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %