Ju jeni vizitori 4167878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_1582
  Full Screen
  • IMG_1582%1/14
  • IMG_1588%2/14
  • IMG_1590%3/14
  • IMG_1589%4/14
  • IMG_1594%5/14
  • IMG_1593%6/14
  • IMG_1592%7/14
  • IMG_1591%8/14
  • IMG_1587%9/14
  • IMG_1586%10/14
  • IMG_1583%11/14
  • IMG_1581%12/14
  • IMG_1585%13/14
  • IMG_1584%14/14
  1/14
  IMG_1582
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 175
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera tek Ambasador 2. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Me pamje nga parku i Liqenit. I perfshire ne cmim eshte dhe nje post garazhdi. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim moderne. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta