Ju jeni vizitori 4615450

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamenti 2+1 per Shitje
 • DSCN0443
  Full Screen
  • DSCN0443%1/10
  • DSCN0446%2/10
  • DSCN0448%3/10
  • DSCN0441%4/10
  • DSCN0442%5/10
  • DSCN0451%6/10
  • DSCN0452%7/10
  • DSCN0453%8/10
  • DSCN0449%9/10
  • DSCN0450%10/10
  1/10
  DSCN0443
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 177
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Margarita Tutulani
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Zone toke: 82 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti 2+1 per Shitje afer Gjimnazit Petronini. Apartamenti ndodhet ne nje pallate egzistues.Eshte i mire organizuar ka nje planimetri shume te mire. Apartamenti ka dhe nje shtes prej 20 m2 qe eshte ne proces hipotekimi. Ka akses ne rruget e tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 82.00 m²
   • Zone interneti 82.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %