Ju jeni vizitori 4673395

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi 3 kateshe tek rruga Hoxha Tahsim
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: INFI 511
   • Tipi i prones: Ndertese
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Hoxha Tahsim
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
   • Zona e brendshme: 180 m²
   • Mbulim zone: 540 m²
   • Zone toke: 180 m²
    • per shitje 350 000 €
  • Detajet e prones

   Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte. Ka nje siperfaqe totale prej 540 m2, dhe eshte e perbere nga tre kate nga 180 m2 kati. Momentalisht shtepia eshte e ndare ne 8 apartamente te vogla te gjitha te lena me qera. Shtepia eshte nje opsion shume i mire per te investuar ose edhe per mdertim te ri (pallat), sepse eshte ne nje zone mjafte te mire dhe te qete. Shtepia disponon certifikate pronesie.
  • Te paraqitura

   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 540.00 m²
    • Zone toke 180.00 m²
    • Zone interneti 180.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Rudi Cakciri
   Telefone: 00355699354121
   email: rudi.cakciri@c21infinity.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Infinity
   Telefone: 00355 42343822
   email: info@c21infinity.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %