Ju jeni vizitori 4653948

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, ne Ali Dem tek Poligrafiku
 • 14643162_10208880995800622_79464250_n
  Full Screen
  • 14643162_10208880995800622_79464250_n%1/10
  • 14657824_10208880995960626_1399707242_n%2/10
  • 14556004_10208880996720645_724127788_n%3/10
  • 14696956_10208880996400637_866236239_n%4/10
  • 14658414_10208880996520640_1581829479_n%5/10
  • 14642561_10208880996280634_1587373151_n%6/10
  • 14658381_10208880996080629_970903822_n%7/10
  • 14627902_10208880996640643_376637503_n%8/10
  • 14658280_10208880994440588_83721402_n%9/10
  • 14696973_10208881118763696_1519227116_n%10/10
  1/10
  14643162_10208880995800622_79464250_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 512
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Shemsie Haka
  • Zona e brendshme: 81 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 69 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume cilesor. Pallati eshte buze rruges dhe ka akses te menjehershem me rruget kryesore te Tiranes. Apartamenti eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient ngrenie/ndenie, tualet dhe 1 ballkon shume te madh, dhe ka drejtim nga lindja. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar shume mire dhe vetem 6 muaj eshte perdorur. Disponon certifikate pronesi. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %