Ju jeni vizitori 4588335

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira
 • 20161011_124533
  Full Screen
  • 20161011_124533%1/13
  • 20161011_124814%2/13
  • 20161011_124542%3/13
  • 20161011_124757%4/13
  • 20161011_124848%5/13
  • 20161011_124443%6/13
  • 20161011_124319%7/13
  • 20161011_124209%8/13
  • 20161011_124154%9/13
  • 20161011_124402%10/13
  • 20161011_124352%11/13
  • 20161011_124845%12/13
  • 20161011_124610%13/13
  1/13
  20161011_124533
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 471
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje pallat te ri dhe te mire administruar ne rrugen e Elbasanit. Organiohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen,tre dhoma gjumi dy ballkone edhe dy tualete.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta