Ju jeni vizitori 4572738

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen magazina, dyqane me qera ne Sauk
 • DSC08472
  Full Screen
  • DSC08472%1/8
  • DSC08466%2/8
  • DSC08481%3/8
  • DSC08477%4/8
  • DSC08473%5/8
  • DSC08478%6/8
  • DSC08474%7/8
  • DSC08465%8/8
  1/8
  DSC08472
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 430
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Saukut"
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepen ambjente me qera ne rrugen kryesore ne Sauk.Ambjentet jane 280m² me cmim 35000 Lek dhe lartesi 5 metra e cila eshte e pershtashme per magazine. Ambjenti tjeter eshte 100m² me cmim 30000 Lek i pershtatshem per dyqan,zyra ose magazine.Ambjenti tjeter eshte ne katin e dyte te viles me 100 m² siperfaqe dhe cmim 30000 Lek ,gjithasthu i pershtatshem per zyra,klinike magazine etj. Amjentet jepen te gjitha se bashku ose te ndara ne varesi te kerkeses.Per vizite ne prone,jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta