Ju jeni vizitori 4614405

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION !!! Shitet apartament 2+1 ne Bllok
 • 14657648_10207403736354815_1605241281_n
  Full Screen
  • 14657648_10207403736354815_1605241281_n%1/11
  • 14657681_10207403736314814_1284899913_n%2/11
  • 14658200_10207403735954805_435914098_n%3/11
  • 14694616_10207403735194786_615984602_n%4/11
  • 14643131_10207403735074783_1647951434_n%5/11
  • 14696822_10207403735714799_1014210535_n%6/11
  • 14686269_10207403735514794_1261037629_n%7/11
  • 14697031_10207403734594771_837216992_n%8/11
  • 14686286_10207403734674773_1919031489_n%9/11
  • 14658224_10207403735034782_1106817870_n%10/11
  • 14699874_10207403734994781_1770227077_n%11/11
  1/11
  14657648_10207403736354815_1605241281_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 443
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 159 000 €
 • Detajet e prones

  OKAZION !!! Shitet apartament 2+1, ne rrugen 'Abdyl Frasheri'. Apartamenti ndodhet tek Vesa Center, ne zonen e ish bllokut, nje nga zonat me elitare te Tiranes.
  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje objekti nente katesh dhe eshte i strukturuar ne nje ambjent ndejtje, gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orjentuar nga Perendimi.
  Per me shume informacione, ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %