Ju jeni vizitori 4676950

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne Shitje prane Ministise se Shndetesise
 • Living 3
  Full Screen
  • Living 3%1/13
  • Kitchen%2/13
  • dining area%3/13
  • Living 1%4/13
  • Living 2%5/13
  • bath 1%6/13
  • bath 2%7/13
  • bedroom 1%8/13
  • Living 5%9/13
  • bedroom 2%10/13
  • sofa1%11/13
  • WhatsApp Image 2016-10-12 at 10.34.12 AM (4)%12/13
  • WhatsApp Image 2016-10-12 at 10.34.12 AM (5)%13/13
  1/13
  Living 3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 188
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Ministrise se Shendetesise
  • Zona e brendshme: 71 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 79 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne nje Pallat te ri, Prane Ministrise se Shendetesise, shitet nje apartament luks,
  Apartament shume funksional, me shume shije, me orjentim nga Perendimi.
  Apartamenti perbehet nga Soxhorno, Ambjeni i Gatimit, Dhoma e bollshme e Gjumit, dhe Banjo me dritare,
  Ju mirepresim per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %