Ju jeni vizitori 4695467

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE 'DON BOSKO'
 • DSC_0459
  Full Screen
  • DSC_0459%1/2
  • DSC_0450%2/2
  1/2
  DSC_0459
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 319
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosko
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  30.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Don Boskos , ambienti mund te perdoret per cfaredolloj aktiviteti biznesi ,i pajisur me te gjitha sherbimet e nevojshme .
  Ndodhet ne nje rruge dytesore dhe eshte i ekzpozuar , ka funksionuar per perpunime dentare nga nje firme turke , Ambienti ka prane te gjitha facilitetet .
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta