Ju jeni vizitori 4653940

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament prane Ambasades Amerikane
 • DSC_1755
  Full Screen
  • DSC_1755%1/4
  • DSC_1768%2/4
  • DSC_1758%3/4
  • DSC_1757%4/4
  1/4
  DSC_1755
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 480
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Prane gjuheve te huaja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume cilesore ne nje zone me shume facilitete.
  Apartamenti eshte i kompozuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje dhe 1 tualet.
  Drejtimi i apartamentit eshte nga jugu.
  Apartamenti eshte i mobiluar totalisht shume mire dhe si mungon asgje per te jetuar.
  Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta