Ju jeni vizitori 4573493

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira tek Liceu Artistik
 • IMG_3931
  Full Screen
  • IMG_3931%1/12
  • IMG_3957%2/12
  • IMG_3932%3/12
  • IMG_3933%4/12
  • IMG_3961%5/12
  • IMG_3948%6/12
  • IMG_3943%7/12
  • IMG_3951%8/12
  • IMG_3958%9/12
  • IMG_3941%10/12
  • IMG_3940%11/12
  • IMG_3966%12/12
  1/12
  IMG_3931
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 424
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 prane Liceu Artistik, Apartamenti ndodhet ne katin te 8 me orientim nga Jug-Lindja, dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy tualete (njeri tualet ne dhomen matrimoniale), korridor, depo dhe ballkon. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret ne zone, me administrim shume te mire, security 24. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta