Ju jeni vizitori 4675190

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 3+1 NË BLLOK
 • CIMG0651
  Full Screen
  • CIMG0651%1/14
  • CIMG0677%2/14
  • CIMG0664%3/14
  • CIMG0662%4/14
  • CIMG0661%5/14
  • CIMG0669%6/14
  • CIMG0667%7/14
  • CIMG0676%8/14
  • CIMG0682%9/14
  • CIMG0655%10/14
  • CIMG0653%11/14
  • CIMG0675%12/14
  • CIMG0673%13/14
  • CIMG0674%14/14
  1/14
  CIMG0651
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 322
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Andon Zako Çajupi"
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • per shitje 169 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 në Bllok. Ndodhet në katin e parë të banimit në një pallat buzë rrugës kryesore. Sipërfaqja e brendshme është 106 m2, e organizuar në një dhomë ndenjeje, tre dhoma gjumi, një korridor shpërndarës të madh, një ballkon dhe dy tualete, ku njëri ndodhet në ballkon. Orientimi është nga Lindja dhe Perëndimi. Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie. Në çmim përfshihet edhe mobilimi. Hapësirat janë të modifikueshme. Ka zonë parkimi nga mbrapa. Ekziston edhe mundësia për t'u marrë me qira, vetëm gjysma e apartamentit (1+1 me tualet dhe korridor), si ambient banimi, ose për zyra.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • sobe
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Nr. Double Bed 1
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %