Ju jeni vizitori 4132971

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 2+1
 • DSCN3197
  Full Screen
  • DSCN3197%1/7
  • DSCN3198%2/7
  • DSCN3194%3/7
  • DSCN3188%4/7
  • DSCN3191%5/7
  • DSCN3192%6/7
  • DSCN3190%7/7
  1/7
  DSCN3197
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 279
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Adresa: Pane tregut fshatar ,Lagja 12
  • Zona e brendshme: 87,26 m²
   • per shitje 39 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqje totale 87.26 m2. Apartamenti ndodhet prane tregut fshatar ne Durres, ne nje pallat te vjeter ne katin e 5. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon me pamje nga perendimi. Ka nevoj per punime pasi eshte lene ne gjendjen e tij fillestare, por mund te konsiderohet si okazion per zonen ku ndodhet dhe cmimin e tij .Per informacion te metejshem , me kontaktoni ! Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 87.26 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %