Ju jeni vizitori 4584442

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e NSHRAK!
 • IMG_7679
  Full Screen
  • IMG_7679%1/4
  • IMG_7681%2/4
  • IMG_7682%3/4
  • IMG_7683%4/4
  1/4
  IMG_7679
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 674
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 79 m²
  • Mbulim zone: 86 m²
   • per shitje 61 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti per shitje 1+1 ne nje zone shume te mire !Shtepia ndodhet mbrapa policise bashkiake , dhe ka nje orientim shume te mire !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 86.00 m²
   • Zone interneti 79.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %