Ju jeni vizitori 4571170

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » jepet me qera shtepi 2+ 1 ne rrugen e elbasanit
 • 20161006_154328
  Full Screen
  • 20161006_154328%1/5
  • 20161006_154118%2/5
  • 20161006_154308%3/5
  • 20161006_154235%4/5
  • 20161006_154505%5/5
  1/5
  20161006_154328
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 695
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  shtepia ndodhet ne zonen prane vilave gjermae. Kati i 2-te i nje vile ka nje mobilim shume te mire . Shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi , holli dhe kuzhina. Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta