Ju jeni vizitori 4694191

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me qira
 • IMG-20161011-WA0006
  Full Screen
  • IMG-20161011-WA0006%1/9
  • IMG-20161011-WA0004%2/9
  • 20161012_095259%3/9
  • 20161012_095246%4/9
  • 20161012_095239%5/9
  • 20161012_095211%6/9
  • 20161012_095202%7/9
  • 20161012_095220%8/9
  • 20161012_095226%9/9
  1/9
  IMG-20161011-WA0006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 472
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 82 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Ambienti ka fasade te madhe te aksesueshme buze rrugez kryesore.Ambienti mund te perdoret per cfare do lloje biznesi.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta