Ju jeni vizitori 4640368

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per Qira te Ministria e Drejtesise
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/15
  • 3%2/15
  • 4%3/15
  • 7%4/15
  • 2%5/15
  • 6%6/15
  • 8%7/15
  • 9%8/15
  • 5%9/15
  • 10%10/15
  • 11%11/15
  • 12%12/15
  • 14%13/15
  • 13%14/15
  • 15%15/15
  1/15
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 425
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 210 m²
  • Mbulim zone: 235 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Godina eshte shume prane bulevardit (20 meter), midis Ministrise se Drejtesise dhe Qendres se Tiranes. Ambjentet ndodhen ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me hyrje te vecante nga ajo e banimit. Perbehet nga 2 apartamente 2+1 te cilat jane bashkuar per te krijuar ambjent te pershtatshem per zyra apo aktivitete te ndryshme. Hapesirat jane lehtesisht te riorganizueshme pasi biznesi i meparshem ka qene Call Center dhe ndarjet me gips ofrojne kete mundesi. Jane ne total 6 dhoma, recepsion, 4 ballkone si edhe 4 tualete.Orjentim Lindje-Jug. Gjithashtu ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 235.00 m²
   • Zone interneti 210.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta