Ju jeni vizitori 4209193

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira
 • 14569150_1310176618993012_1332597337_n
  Full Screen
  • 14569150_1310176618993012_1332597337_n%1/12
  • 14585383_1310176675659673_815522271_n%2/12
  • 14593424_1310176448993029_1798673131_n%3/12
  • 14608021_1310176368993037_471020426_n%4/12
  • 14571978_1310175705659770_360427225_o%5/12
  • 14585587_1310176402326367_160133501_o%6/12
  • 14614367_1310176118993062_673546786_o%7/12
  • 14572711_1310175955659745_110368779_o%8/12
  • 14555942_1310175998993074_747867806_n%9/12
  • 14580585_1310175415659799_1737485781_n%10/12
  • 14593475_1310176102326397_497796904_n%11/12
  • 14608053_1310176515659689_449125261_n%12/12
  1/12
  14569150_1310176618993012_1332597337_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 120
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 271,10 m²
   • Per qira  90.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira vile 3 kate prane Qytetit Studenti.
  Vila eshte e kompozuar ne :
  Kati i pare - Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon me ambient gatimi dhe nje tualet me ajrim natyral.
  Kati i dyte - Dy garsoniere te organizuara secila ne nje sallon me ambient gatimi dhe tualet me ajrim natyral.
  Kati i Trete - Ka te njejtin organizim si kati i dyte.
  Cdo ambient i viles eshte i mobiluar.
  Vila eshte ndertim i vitit te fundit, me punime mjaft cilesore dhe termoizolim. Gjithashtu disponon vend parkimi.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 271.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta