Ju jeni vizitori 4636975

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE NE 'LAPRAKE '
 • 14315546_1248703931841618_1291572030_o
  Full Screen
  • 14315546_1248703931841618_1291572030_o%1/8
  • 14273517_1248703961841615_482537668_o%2/8
  • 14285066_1248703595174985_1787715356_o%3/8
  • 14284929_1248703871841624_1853145385_o%4/8
  • 14329394_1248703808508297_1424507910_o%5/8
  • 14247943_1248703891841622_44165921_o%6/8
  • 14315998_1248703921841619_1049791364_o%7/8
  • 14284827_1248703708508307_254590633_o%8/8
  1/8
  14315546_1248703931841618_1291572030_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 290
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  25.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira shtepi private ne zonen e Laprakes ,mbrapa spitalit ushtarak .Siperfaqja e pergjithshme 120m2.Organizimi i brendshem 2 dhoma qe mund te funksionojne si dhoma gjumi , nje dhome ndenje ,tualet dhe ballkon , oborr me hapsira te blerta dhe pemetore e shfrytezueshme .Shtepia eshte e mobiluar ,me dy dalje ne oborr njera eshte ne pjesen frontale te shtepise qe lidhet me hyrjen kryesore ndersa dalja tjeter konsiston ne anen e djathte te shtepise .Disponon dy linja uji ku njera prej tyre eshte ne forme pusi ne pjesen e oborrit te shtepise ,dy porta te jashtme ku njera prej tyre eshte e shfrytezueshme per automjetet me parkimin e posacem hapsire e mjaftueshme per parkimin e nje automjeti ne zonen brenda rrethimit te shtepise .Zona te te cilen ndodhet shtepia eshte nje zone e qete , e pershtatshme per banim familjaresh ose studentesh .Cmimi i qirase mujore 25.000 i diskutueshem .Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta