Ju jeni vizitori 4592670

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ose shitet ambient komercial ne rrugen e Kavajes.
 • SAM_6653
  Full Screen
  • SAM_6653%1/9
  • SAM_6654%2/9
  • SAM_6655%3/9
  • SAM_6657%4/9
  • SAM_6666%5/9
  • SAM_6658%6/9
  • SAM_6659%7/9
  • SAM_6662%8/9
  • SAM_6661%9/9
  1/9
  SAM_6653
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 432
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga kavajes
  • Zona e brendshme: 280 m²
  • Mbulim zone: 280 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira ambient komercial me nje siperfaqe prej 280 m2 i ndodhur ne katin 0 te nje pallati te ri ne kompleksin Deli Jorgji me punime shume cilesore. Ambienti ka nje siperfaqe te konsiderueshme i gjithi open space dhe po ashtu i gjithi me fasad xhami ne te treja anet e tij. Hapesira e madhe e ben ate te pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si supermarkete , mobileri etj. Ketu ekziston edhe mundesia e ndarjes se kesaj hapsire ne varesi te kerkesave tuaja. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 280.00 m²
   • Zone interneti 280.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta