Ju jeni vizitori 4146372

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per qira
 • DSCN0847
  Full Screen
  • DSCN0847%1/4
  • DSCN0846%2/4
  • DSCN0844%3/4
  • DSCN0840%4/4
  1/4
  DSCN0847
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 699
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Perball FARIT
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament 1+1 me siperfaqe 85m2. I pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te kryeqytetit e cila te ofron dhe gjith facilitetet per nje jetes sa me te mire. Totalisht i mobiluar. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta