Ju jeni vizitori 4593815

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE
 • CIMG0914
  Full Screen
  • CIMG0914%1/10
  • CIMG0917%2/10
  • CIMG0913%3/10
  • CIMG0898%4/10
  • CIMG0895%5/10
  • CIMG0920%6/10
  • CIMG0901%7/10
  • CIMG0906%8/10
  • CIMG0928%9/10
  • CIMG0903%10/10
  1/10
  CIMG0914
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 326
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mikel Maruli"
  • Zona e brendshme: 105,30 m²
   • per shitje 48 760 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek rruga 'Mikel Maruli', në Unazën e Re. Ndodhet në katin e gjashtë të banimit në një zonë shumë të qetë. Ndërkohë po zhvillohen punimet për vendosjen e ashensorit. Sipërfaqja e apartamentit është 105.3 m2, e organizuar në dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, korridor të madh shpërndarës dhe ballkon të madh përgjatë gjatësisë së tij, me dy dalje. Punimet janë shumë cilësore, si dyert e brendshme të drurit, punimet e gipsit, pllakat, hidrosanitaret, dyer dhe dritare me duralumin, dopioxham dhe grila. Tualeti ka dritare. Orientimi është nga Lindja. Apartamenti disponon Kontratë Porosie.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • dush
   • Ngrohes uji
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.30 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %