Ju jeni vizitori 4675238

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet godine 3-kateshe perballe shkolles 'Sami Frasheri'
 • DSC08504
  Full Screen
  • DSC08504%1/11
  • DSC08512%2/11
  • DSC08503%3/11
  • DSC08508%4/11
  • DSC08510%5/11
  • DSC08512%6/11
  • DSC08514%7/11
  • DSC08516%8/11
  • DSC08519%9/11
  • DSC08520%10/11
  • DSC08524%11/11
  1/11
  DSC08504
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 437
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Barrikadave"
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet godine 3-kateshe perballe shkolles 'Sami Frasheri'. Kati i pare ka siperfaqe prej 30m² ,kati i dyte dhe kati i trete me nga 40m²,sip.totale 110m². Secili kat ka nga nje tualet .Ndodhet ne rrugen e 'Barrikadave' dhe eshte mjaft e aksesueshme me rruge kresore. Ambjentet jane te pershtatshme per zyra,klinike,lokal,biznese te ndryshme etj. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %