Ju jeni vizitori 4585646

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1, NE UNAZEN E RE
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 329
   • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Unaza e re
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaza e Re
   • Mbulim zone: 68 m²
    • per shitje 40 800 €
  • Detajet e prones

   Shitet apartament 1+1, 68 m2, kati 2 banim, me hipoteke. Apartament i mireorganizuar dhe ndodhet ne vijen e dyte te rruges kryesore Teodor Keko
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • Dhoma ndenje 1
    • te gjitha dhomat 1
   • Perreth
    • farmaci
    • Transport publik
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 68.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Daniela Selimaj
   Telefone: +355662044217
   email: d.selimaj@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %