Ju jeni vizitori 4183715

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR ME QIRA TEK UNAZA E RE
 • DSC_0535
  Full Screen
  • DSC_0535%1/9
  • DSC_0538%2/9
  • DSC_0553%3/9
  • DSC_0555%4/9
  • DSC_0551%5/9
  • DSC_0548%6/9
  • DSC_0550%7/9
  • DSC_0543%8/9
  • DSC_0546%9/9
  1/9
  DSC_0535
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 331
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re "Aleksandri i madh "
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 3+1 me qira tek Unaza e Re .Aparatamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje dhome ndenje dy tualete dhe nje ballkon , ka nje hapsire te konsiderueshme eshte i mobiluar ne menyre koherente dhe shume cilesore, orientimi eshte nga veriu.Ndodhet nje nje pallat te ri dhe ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme .Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Luljeta Nikolli
  Telefone: +355662044242
  email: l.nikolli@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta