Ju jeni vizitori 4640208

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne plazh
 • 14686539_1656552724655600_444294214_n (1)
  Full Screen
  • 14686539_1656552724655600_444294214_n (1)%1/4
  • 14620115_1656552684655604_1394127218_n%2/4
  • 14686539_1656552724655600_444294214_n%3/4
  • 14741768_1656552951322244_367908222_n%4/4
  1/4
  14686539_1656552724655600_444294214_n (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 282
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i pare plazh
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i mobiluar, me siperfaqe 75 m2, me dokumenta te rregullta. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje + kuzhine dhe 1 tualet. Ndodhet ne vije te dyte bredetare.Furnizim i panderprere me uje e drita. Zone e qete dhe me kushtet e duhura. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %