Ju jeni vizitori 4695407

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament re Fresku
 • 14627948_1547855421906839_988717778_n
  Full Screen
  • 14627948_1547855421906839_988717778_n%1/8
  • 14741100_1547855435240171_1852738929_n%2/8
  • 14696955_1547855388573509_273920129_n (1)%3/8
  • 14628252_1547855405240174_528205450_n%4/8
  • 14643036_1547855398573508_1968954813_n%5/8
  • 14699915_1547855395240175_1489403640_n%6/8
  • 14697099_10207295999900740_1710952114_o%7/8
  • 14724265_10207295997860689_70680841_o%8/8
  1/8
  14627948_1547855421906839_988717778_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 445
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku te Fizika Berthamore
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament te Fresku ne nje zone te qete ne nje kompleks me ndertim shume cilesore. I organizuar nga 2 dhoma gjumi njera prej te cilave dhome matrimoniale me tualet brenda dhe tjetra dhome femijesh, salloni dhe ambjenti gatimit i perbashket dhe me ballkon, koridor, tualet. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronesie 120m2 ku cdo cm eshte i shfrytezuar ne maksimum shitet edhe i mobiluar totalisht 72000E.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %