Ju jeni vizitori 4673402

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qira prane shkolles 'Ismail Qemali'
 • 14646602_989005434578474_758941541_o
  Full Screen
  • 14646602_989005434578474_758941541_o%1/8
  • 14646583_989005457911805_1156315936_o%2/8
  • 14689767_989005397911811_1633726941_o%3/8
  • 14699483_989005374578480_1375609956_o%4/8
  • 14697318_989005464578471_958675355_o%5/8
  • 14724189_989005417911809_1261431489_o%6/8
  • 14725177_989005431245141_1149673628_o%7/8
  • 14689145_989005407911810_981194561_o%8/8
  1/8
  14646602_989005434578474_758941541_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 474
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial per qira prane shkolles 'Ismail Qemali' . Ambienti ka nje siperfaqe prej 60m2,per momentin funksionon si supermarket, por mund te perdoret per cfare do lloj aktiviteti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta