Ju jeni vizitori 4588240

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile ne kombinat
 • 20161015_141630
  Full Screen
  • 20161015_141630%1/18
  • 20161015_142119%2/18
  • 20161015_141549%3/18
  • 20161015_141649%4/18
  • 20161015_141644%5/18
  • 20161015_141703%6/18
  • 20161015_141808%7/18
  • 20161015_141737%8/18
  • 20161015_141950%9/18
  • 20161015_141839%10/18
  • 20161015_142002%11/18
  • 20161015_142040%12/18
  • 20161015_142046%13/18
  • 20161015_142053%14/18
  • 20161015_142057%15/18
  • 20161015_142104%16/18
  • 20161015_142108%17/18
  • 20161015_142117%18/18
  1/18
  20161015_141630
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 443
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Kombinat
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
   • per shitje 1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje vile ne kombinat , vila organizohet nga 4 kate me 600 meter ndertim .organizohet nga kater apartamente nje papafingo dhe tre garazhde si dhe 300 metra oborr , e pershtatshme per banim si dhe per cdo lloje biznesi , e papaerfunduar plotesisht nga dyer dhe dritare sepse i jepet perparesi klientit qe eshte i interesuar se si do ta organizoje , cdo gje brenda cmimit. te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 10
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone interneti 600.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %