Ju jeni vizitori 4589284

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial per bisnes
 • IMG_2143
  Full Screen
  • IMG_2143%1/5
  • IMG_2144%2/5
  • IMG_2142%3/5
  • IMG_2139%4/5
  • IMG_2136%5/5
  1/5
  IMG_2143
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 701
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 71 m²
   • per shitje 142 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial per bisnes mbrapa postes Seshi Wilson,ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka nje siperfaqe te pergjithshme 71m2,E organizuar me nje hapsire te madhe dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %