Ju jeni vizitori 4628778

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira tek ish galeria 17 Nentori.
 • SAM_6704
  Full Screen
  • SAM_6704%1/7
  • SAM_6703%2/7
  • SAM_6702%3/7
  • SAM_6700%4/7
  • SAM_6699%5/7
  • SAM_6696%6/7
  • SAM_6706%7/7
  1/7
  SAM_6704
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 446
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga barrikadave
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra me nje siperfaqe prej 60 m2 i ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen e Barrikadave. Ambienti ka punime shume cilesore, eshte i shtruar me parket,me vetrate xhami dhe me pamje nga rruga. Gjithashtu zyra eshte e ndare ne dy ambiente te vecanta. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta