Ju jeni vizitori 4589273

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Kompleksit Kristal
 • IMG_7775
  Full Screen
  • IMG_7775%1/6
  • IMG_7772%2/6
  • IMG_7770%3/6
  • IMG_7773%4/6
  • IMG_7777%5/6
  • IMG_7779%6/6
  1/6
  IMG_7775
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 704
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Prokop Mima prane Qendres Kristal
  • Zona e brendshme: 63,80 m²
  • Mbulim zone: 76,50 m²
  • Zone toke: 63,70 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 58 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Kompleksit Kristal 1+1 . Organizimi i brendshem 1 dhome gjumi , ambjent gatimi dhe dhome ndenje e perbashket , nje banjo ,korridor dhe nje balkon me orjentim lindje . Apartamenti disponon gjithashtu dhe nje verande prej 63.7m2 ne perdorim .Parket laminat , vetrate me xham tresh per izolim temperature dhe zhurmash . Eshte me kontrate porosie . Hipoteka ne proces . Per cdo lloj informacioni ju lutem te na kontaktoni
  Aprtamenti disponon gjithashtu dhe poste parkimi me nje vlere ekstra.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 76.50 m²
   • Zone toke 63.70 m²
   • Zone interneti 63.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %